Lenovo ThinkPad 20M9001DTX Adaptör Şarj Aleti-Cihazı
Süper Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Montaj için fiyat teklifi al
Lenovo ThinkPad 20M9001DTX Orijinal Üretici Notebook Adaptör Özellikleri
Adaptör Adı Lenovo ThinkPad 20M9001DTX
Markası Orijinal Üretici
Volt / Amper 20V 11.5A
Watt 230W