Lenovo ThinkPad X1 20QVSTO1A2 Adaptör Şarj Aleti-Cihazı
Süper Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Montaj için fiyat teklifi al
Lenovo ThinkPad X1 20QVSTO1A2 Orijinal Üretici Notebook Adaptör Özellikleri
Adaptör Adı Lenovo ThinkPad X1 20QVSTO1A2
Markası Orijinal Üretici
Volt / Amper 20V 11.5A
Watt 230W