B156HAN04.2 Lcd Led Ekran - Panel
  • Ürün Kodu: 999ASIL5
  • Marka: Oem
  • Kategori: Standart
  • Ürün Alternatifleri: 1920x1080px - 120Hz.
  • 998,38 TL 'den başlayan taksitlerle
    Depo Stok Bilgileri :
Süper Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Montaj için fiyat teklifi al
B156HAN04.2 Lcd Led Ekran - Panel Notebook Ekran Özellikleri
Lcd Ekran Adı B156HAN04.2 Lcd Led Ekran - Panel
Lcd Boyut 15.6"
Lcd Ekran Çözünürlük 1920*1200p
Pin Sayısı 30 Pin