NE156QUM-NZ4 HW:V3.0 Lcd Led Ekran - Panel
  • Ürün Kodu: PSLV793Y
  • Marka: Oem
  • Kategori: Standart
  • Ürün Alternatifleri: Ver.1 - UHD - 120Hz.
  • 2.190,32 TL 'den başlayan taksitlerle
    Depo Stok Bilgileri :
Süper Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Montaj için fiyat teklifi al
[Alan1] Notebook Ekran Özellikleri
Lcd Ekran Adı NE156QUM-NZ4 HW:V3.0
Lcd Boyut 15.6"
Lcd Ekran Çözünürlük 3840*2160p 4K 120Hz
Pin Sayısı 40 Pin