NE173FHM-NZ6 V8.0 Lcd Led Ekran - Panel
  • Ürün Kodu: 87DP5DEN
  • Marka: Oem
  • Kategori: Standart
  • Ürün Alternatifleri: 40 Pin Dar Soket
  • 1.884,69 TL 'den başlayan taksitlerle
    Depo Stok Bilgileri :
Süper Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Montaj için fiyat teklifi al
[Alan1] Notebook Ekran Özellikleri
Lcd Ekran Adı NE173FHM-NZ6 V8.0
Lcd Boyut 17,3"
Lcd Ekran Çözünürlük 1920*1080p 360Hz
Pin Sayısı 40 Pin Dar Soket