NV156FHM-N69 V8.0 Lcd Led Ekran - Panel
  • Ürün Kodu: 2287ZTO8
  • Marka: Oem
  • Kategori: Standart
  • Ürün Alternatifleri: Ver.1 - 260mm Board
  • 509,38 TL 'den başlayan taksitlerle
    Depo Stok Bilgileri :
Süper Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Montaj için fiyat teklifi al
NV156FHM-N69 V8.0 Notebook Ekran Özellikleri
Lcd Ekran Adı NV156FHM-N69 V8.0
Lcd Boyut 15.6"
Lcd Ekran Çözünürlük 1920*1080p IPS
Pin Sayısı 30 Pin