LP156WFC(SP)(G1), LP156WFC-SPG1 Lcd Led Ekran - Panel
  • Ürün Kodu: 928XR821
  • Marka: Oem
  • Kategori: Standart
  • Ürün Alternatifleri: Sıfır Ölü Pixel Garantili
  • 351,47 TL 'den başlayan taksitlerle
    Depo Stok Bilgileri :
Süper Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Montaj için fiyat teklifi al
LP156WFC(SP)(G1), LP156WFC-SPG1 Notebook Ekran Özellikleri
Lcd Ekran Adı LP156WFC(SP)(G1), LP156WFC-SPG1
Lcd Boyut 15.6"
Lcd Ekran Çözünürlük 1920*1080p - 60Hz
Pin Sayısı 30 Pin