NV161FHM-NH0 Lcd Led Ekran - Panel
  • Ürün Kodu: 5P7VDDN4
  • Marka: Oem
  • Kategori: Standart
  • Ürün Alternatifleri: 40 Pin - 144Hz
  • 713,13 TL 'den başlayan taksitlerle
    Depo Stok Bilgileri :
Süper Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Montaj için fiyat teklifi al
NV161FHM-NH0 Notebook Ekran Özellikleri
Lcd Ekran Adı NV161FHM-NH0
Lcd Boyut 16.1"
Lcd Ekran Çözünürlük 1920*1080p 144Hz
Pin Sayısı 40 Pin