NV161FHM-NX2 V3.2 Lcd Led Ekran - Panel
  • Ürün Kodu: 7V153F64
  • Marka: Oem
  • Kategori: Standart
  • Ürün Alternatifleri: 40 Pin - 144Hz
  • 713,13 TL 'den başlayan taksitlerle
    Depo Stok Bilgileri :
Süper Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Montaj için fiyat teklifi al
NV161FHM-NX2 V3.2 Notebook Ekran Özellikleri
Lcd Ekran Adı NV161FHM-NX2 V3.2
Lcd Boyut 16.1"
Lcd Ekran Çözünürlük 1920*1080p 144Hz
Pin Sayısı 40 Pin