PV173FHM-N80 V8.0 Lcd Led Ekran - Panel
  • Ürün Kodu: 7W681B7P
  • Marka: Oem
  • Kategori: Standart
  • Ürün Alternatifleri: 30 Pin - 60Hz.
  • 815,00 TL 'den başlayan taksitlerle
    Depo Stok Bilgileri :
Süper Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Montaj için fiyat teklifi al
PV173FHM-N80 V8.0 Notebook Ekran Özellikleri
Lcd Ekran Adı PV173FHM-N80 V8.0
Lcd Boyut 17.3"
Lcd Ekran Çözünürlük 1920*1200p
Pin Sayısı 30 Pin